cennik noclegów

Prezentując cennik naszych noclegów na bieżący rok pragniemy pomóc Państwu zaplanować u nas pobyt w najbardziej dogodnym terminie. Przedstawiamy warunki rezerwacji i płatności, które umożliwią zabukowanie sobie miejsca na jednym z proponowanych terminów. Prezentujemy różne warianty kosztów z uwagi na różne długości pobytów.

Wynajem domków drewnianych

Chcesz spędzić wakacje w górach razem z rodziną lub przyjaciółmi? Skorzystaj z naszej oferty i zdecyduj się na urlop w naszych domkach drewnianych w Beskidzie Śląskim. Oferujemy domki drewniane, które są położone w niezwykle pięknej okolicy, blisko najlepszych atrakcji. Są kompleksowo wyposażone, bardzo wygodne i panuje w nich zdrowy klimat.

Hotel z salami konferencyjnymi

Z myślą o naszych Klientach biznesowych przygotowaliśmy ofertę specjalną, w ramach której będziecie mogli wynająć sale konferencyjne w Hotelu 1231 w Toruniu i zorganizować tam szkolenia, warsztaty czy innego typu profesjonalne spotkania. Oferujemy przestronne i w pełni wyposażone pomieszczenia z szeregiem udogodnień.

Sklep z plecakami

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem przygód na świeżym powietrzu, wycieczek górskich czy profesjonalistą, w naszym sklepie na pewno znajdziesz odpowiedni sprzęt. Plecak taktyczny survivalowy to produkt, który jest przede wszystkim bardzo pojemny. Posiada wiele kieszonek i przegród, dzięki czemu bez większego problemu zapakujesz w niego duże i małe przedmioty.

Copyright © brukfestival.pl. All Rights Reserved