BHP - najwyższa jakość dla twojej firmy

Głównym obszarem naszej działalności jest obsługa BHP. Dzięki doświadczeniu oraz dostępowi do aktualnych informacji, jesteśmy w stanie wspomagać państwa na wielu obszarach organizacyjnych. Proponujemy współpracę zarówno w roli audytora, jak i szkoleniowca. Wiele zmian ustawowych oraz obowiązujące w kodeksie dyrektywy nałożyły na przedsiębiorców konieczność rozpoznania ryzyka zawodowego oraz przeszkolenia pracowników. W takich sytuacjach bezcennym wsparciem okażą się przygotowani do działań nasi instruktorzy.

Wyjazdy motywacyjne dla firm

Nie ma to jak wyjazd w dalekie strony, z dala od problemów. Nasza firma proponuje Państwu nie tylko prywatne wycieczki w najpiękniejsze regiony świata, ale również wyjazdy incentive event, czyli popularne podróże integracyjne oraz motywacyjne dla pracowników firm. Opracowujemy różne plany wycieczek i zapewniamy każdego najlepsze przeżycia, które z pewnością będą niezapomniane przez wiele lat. Zabierzemy każdego w miejsca, gdzie spełniają się marzenia o największym relaksie.

Kursy angielskiego

To właśnie nasza szkoła językowa w Bielsko-Białej oferuje tak profesjonalne oraz korzystne pod względem cenowym kursy i szkolenia. Zależy nam na pełnym zadowoleniu naszych klientów, dlatego oferujemy specjalne okazje dla nich. Aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych usług - zapraszamy do kontaktu!

Specjalista IT

Polscy specjaliści IT poszukiwani są na całym świecie. Cenią ich sobie nasi zachodni sąsiedzi - Niemcy, a także Amerykanie czy Brytyjczycy. Praca jako programista jest dla absolwentów szkół informatycznych nie tylko spełnieniem marzeń, ale również połączeniem przyjemnego z pożytecznym. W dodatku za bardzo dobre pieniądze.

Analizy rozwojowe z dziedziny dostarczającej prąd

Ten instytut prowadzi badania rozwojowe w obszarze dostarczania odbiorcom prądu. Przygotowuje on ekspertyzy energetyczne dotyczące prognoz związanych z rozwojem tej dziedziny nauki oraz działań, które powinny zostać podjęte, by osiągnąć zakładane cele. Analizy dotyczą również nowych surowców, z których można pozyskiwać napięcie elektryczne.

Czystość mikrobiologiczna

Jednym z podstawowych obszarów prowadzonej przez nas działalności jest biodegradacja tworzyw sztucznych. Obserwujemy podatność materiałów na rozkład biologiczny wywołany przez mikroorganizmy występujące w środowisku naturalnym, a także przeprowadzamy badania z tego zakresu. Są one prowadzone w środowisku tlenowym.

Zatrudnienie jako pomoc

Uwielbiasz służyć pomocą i zajmować się ludźmi? Jeśli tak, to praca jako opieka w Niemczech będzie dla Ciebie idealna. W jej ramach będziesz mieć szansę wyjechać za granicę i zajmować się seniorami wymagającymi stałej pomocy. W zamian możesz liczyć na doskonałe warunki finansowe oraz możliwość częstego powrotu do domu, aby wypocząć.

Copyright © brukfestival.pl. All Rights Reserved