Maciej Penczerzyński

Jeżeli potrzebna Ci pomoc prawna, jaką świadczy adwokat, znalazłeś się we właściwym miejscu. Profesjonalna kancelaria powstała z myślą o osobach, które cenią sobie usługi na najwyższym poziomie i sympatyczną atmosferę współpracy. Doświadczony prawnik posiada rzetelną wiedzę, którą potrafi wykorzystywać podczas udzielania pomocy klientom, czym zyskuje sobie ich zaufanie i przychylność. Tak skutecznego, zaangażowanego i rzetelnego adwokata nie znajdziesz nigdzie indziej. Gwarantujemy maksymalną satysfakcję i zadowolenie.

Radca Prawny Anna Grzegorska - prowadzimy sprawy rozwodowe i majątkowe

Do naszej wrocławskiej Kancelarii może zgłosić się każdy szukający pomocy z dziedziny prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego. Zajmujemy się sprawami o podział majątku, rozwód i separację, ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa czy pozwolenie na zawarcie i unieważnienie małżeństwa. Celem radcy Anny Grzegorskiej jest możliwie jak najszybsze rozwiązanie problemów Klienta i jego odciążenie. Podejmujemy się prowadzenia spraw, jak i rozwiązywania sporów powstałych w ich trakcie między byłymi małżonkami.

Ściąganie długów w Warszawie

Witaj w firmie Verba-Lex. Zajmujemy się windykacją wierzytelności o ogólnopolskim zasięgu. Tylko u nas znajdziesz tak skuteczny zespół, który szybko odzyska twoje utracone środki finansowe. Jesteśmy w stanie znaleźć nawet utajnione dane teleadresowe dłużnika, który wyraźnie unika odpowiedzialności. Gdy trzeba staramy się odzyskać spłatę od współmałżonka. Zajmujemy się kierowaniem sprawy przed oblicze sądu, a następnie do kancelarii komorniczej w trybie egzekucyjnym. Warto zaufać naszemu doświadczeniu.

Zakład usług komunalnych

Zakład Usług Komunalnych Unikom powstaa z myślą niesienia pomocy wszystkim osobom prywatnym i przedsiębiorcom, u których wystąpiła usterka w instalacji sanitarnej, wodno-kanalizacyjnej oraz elektrycznej. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie we wszelkiego rodzaju pracach naprawczych, serwisowych oraz konserwacyjnych w wyposażeniach łazienek i kuchni. Nasze pogotowie hydrauliczne działa przez siedem dni tygodni, także w nocy. Przyjedziemy do Ciebie w dowolne miejsce na terenie Bydgoszczy i najbliższych okolic.

Bydgoszcz to miasto, w którym założyliśmy kancelarię adwokacką Montowski. To tutaj docieramy do mieszkańców oferując im usługi na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajduje się szereg usług obejmujących wiele dziedzin prawa. Zapraszamy do sprawdzenia na stronie internetowej oraz przyjścia osobiście do naszego biura.

Copyright © brukfestival.pl. All Rights Reserved