Radca Prawny Anna Grzegorska - prowadzimy sprawy rozwodowe i majątkowe

Do naszej wrocławskiej Kancelarii może zgłosić się każdy szukający pomocy z dziedziny prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego. Zajmujemy się sprawami o podział majątku, rozwód i separację, ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa czy pozwolenie na zawarcie i unieważnienie małżeństwa. Celem radcy Anny Grzegorskiej jest możliwie jak najszybsze rozwiązanie problemów Klienta i jego odciążenie. Podejmujemy się prowadzenia spraw, jak i rozwiązywania sporów powstałych w ich trakcie między byłymi małżonkami.

Ściąganie długów w Warszawie

Witaj w firmie Verba-Lex. Zajmujemy się windykacją wierzytelności o ogólnopolskim zasięgu. Tylko u nas znajdziesz tak skuteczny zespół, który szybko odzyska twoje utracone środki finansowe. Jesteśmy w stanie znaleźć nawet utajnione dane teleadresowe dłużnika, który wyraźnie unika odpowiedzialności. Gdy trzeba staramy się odzyskać spłatę od współmałżonka. Zajmujemy się kierowaniem sprawy przed oblicze sądu, a następnie do kancelarii komorniczej w trybie egzekucyjnym. Warto zaufać naszemu doświadczeniu.

Zakład usług komunalnych

Zakład Usług Komunalnych Unikom powstaa z myślą niesienia pomocy wszystkim osobom prywatnym i przedsiębiorcom, u których wystąpiła usterka w instalacji sanitarnej, wodno-kanalizacyjnej oraz elektrycznej. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie we wszelkiego rodzaju pracach naprawczych, serwisowych oraz konserwacyjnych w wyposażeniach łazienek i kuchni. Nasze pogotowie hydrauliczne działa przez siedem dni tygodni, także w nocy. Przyjedziemy do Ciebie w dowolne miejsce na terenie Bydgoszczy i najbliższych okolic.

Bydgoszcz to miasto, w którym założyliśmy kancelarię adwokacką Montowski. To tutaj docieramy do mieszkańców oferując im usługi na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajduje się szereg usług obejmujących wiele dziedzin prawa. Zapraszamy do sprawdzenia na stronie internetowej oraz przyjścia osobiście do naszego biura.

Usługi pogrzebowe

Śmierć bliskiej osoby to ogromny cios dla rodziny i przyjaciół. Nasz zakład pogrzebowy Nekro w Namysłowie specjalizuje się w przygotowywaniu ceremonii ostatniego pożegnania. W tym celu zajmujemy się dopełnianiem formalności urzędowych, a także przygotowywaniem osoby zmarłej. W naszej ofercie znajdą Państwo także wieńce i wiązanki.

Copyright © brukfestival.pl. All Rights Reserved