Ściąganie długów w Warszawie

Witaj w firmie Verba-Lex. Zajmujemy się windykacją wierzytelności o ogólnopolskim zasięgu. Tylko u nas znajdziesz tak skuteczny zespół, który szybko odzyska twoje utracone środki finansowe. Jesteśmy w stanie znaleźć nawet utajnione dane teleadresowe dłużnika, który wyraźnie unika odpowiedzialności. Gdy trzeba staramy się odzyskać spłatę od współmałżonka. Zajmujemy się kierowaniem sprawy przed oblicze sądu, a następnie do kancelarii komorniczej w trybie egzekucyjnym. Warto zaufać naszemu doświadczeniu.

Pomoc prawna

Świadczymy pomoc w postępowaniach o wydanie decyzji zabudowy. Nasz adwokat do spraw nieruchomości kompleksowo poprowadzi obsługę prawną Państwa obiektów komercyjnych i handlowych. Opracuje i będzie negocjował projekty umów najmu i dzierżawy. Będzie reprezentował Państwo w procesie inwestycyjnym, w tym o wydanie decyzji o udzieleniu pozwolenia na budowę.

Nabycie ruchomości oraz nieruchomości

Moja kancelaria prawna zajmuje się wykonywaniem orzeczeń sądowych dotyczących egzekucji. Licytacje, które prowadzę jako komornik, pozwalają na nabycie nieruchomości oraz ruchomości. Przekazuję informacje o nadchodzących aukcjach za pomocą newslettera, do którego można się zapisać przez stronę internetową.

Copyright © brukfestival.pl. All Rights Reserved