Maciej Penczerzyński

Jeżeli potrzebna Ci pomoc prawna, jaką świadczy adwokat, znalazłeś się we właściwym miejscu. Profesjonalna kancelaria powstała z myślą o osobach, które cenią sobie usługi na najwyższym poziomie i sympatyczną atmosferę współpracy. Doświadczony prawnik posiada rzetelną wiedzę, którą potrafi wykorzystywać podczas udzielania pomocy klientom, czym zyskuje sobie ich zaufanie i przychylność. Tak skutecznego, zaangażowanego i rzetelnego adwokata nie znajdziesz nigdzie indziej. Gwarantujemy maksymalną satysfakcję i zadowolenie.

Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Lublinie oferuje różnorodne porady prawne, związane zarówno z prawem administracyjnym, gospodarczym, handlowym oraz pracy. Wystarczy zgłosić się do przedstawicieli, a dowiesz się szczegółów na temat usług oraz propozycji. Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę internetową.

Marek Matyjaszczyk Adwokaci - ściąganie należności od dłużnika

Jeżeli podejmiemy ryzykowną współpracę z mało wiarygodnym partnerem, to po jakimś czasie może okazać się, że jest on kompletnie niewypłacalny. Wówczas konieczne będzie odzyskanie własnych wierzytelności. Jedną z usług oferowanych przez kancelarię Marek Matyjaszczyk Adwokaci w Poznaniu jest windykacja.

Radca Prawny Anna Grzegorska - prowadzimy sprawy rozwodowe i majątkowe

Do naszej wrocławskiej Kancelarii może zgłosić się każdy szukający pomocy z dziedziny prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego. Zajmujemy się sprawami o podział majątku, rozwód i separację, ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa czy pozwolenie na zawarcie i unieważnienie małżeństwa. Celem radcy Anny Grzegorskiej jest możliwie jak najszybsze rozwiązanie problemów Klienta i jego odciążenie. Podejmujemy się prowadzenia spraw, jak i rozwiązywania sporów powstałych w ich trakcie między byłymi małżonkami.

Ściąganie długów w Warszawie

Witaj w firmie Verba-Lex. Zajmujemy się windykacją wierzytelności o ogólnopolskim zasięgu. Tylko u nas znajdziesz tak skuteczny zespół, który szybko odzyska twoje utracone środki finansowe. Jesteśmy w stanie znaleźć nawet utajnione dane teleadresowe dłużnika, który wyraźnie unika odpowiedzialności. Gdy trzeba staramy się odzyskać spłatę od współmałżonka. Zajmujemy się kierowaniem sprawy przed oblicze sądu, a następnie do kancelarii komorniczej w trybie egzekucyjnym. Warto zaufać naszemu doświadczeniu.

Copyright © brukfestival.pl. All Rights Reserved