Hascon - oferta biura

Głównym zadaniem naszego biura rachunkowego znajdującego się w Krakowie jest świadczenie kompleksowych usług księgowych, takich jak m.in. prowadzenie ksiąg rachunkowych, czy też ewidencji towarów i usług. Ponadto stale poszerzamy swoje kompetencje, aby móc obsługiwać firmy z zakresu rachunkowości na najwyższym poziomie.

SENSE consulting sp. z o. o. - rozliczymy Twoją dotację

Specjaliści naszego przedsiębiorstwa posiadają szeroką, ekspercką wiedzę na temat programów operacyjnych, które są realizowane w ramach wspólnego budżetu europejskiego. SENSE consulting sp. z o. o. podpowie Ci na jakie działania możesz ubiegać się o dofinansowanie dla firm. Z naszymi klientami jesteśmy od samego początku, pomagamy im w wypełnieniu wszystkich biurokratycznych formalności, czuwamy nad prawidłowym przebiegiem całego projektu systematycznie księgując wszystkie środki, a także rozliczamy finał projektu.

Alphabet Polska - przejmiemy od Ciebie obowiązki związane z pojazdami służbowymi

Czy wiesz jak wiele korzyści może przynieść Twojej firmie profesjonalne zarządzanie flotą samochodową? Dzięki współpracy z Alphabet Polska osiągniesz mnóstwo korzyści, takich jak pozbycie się obowiązków administracyjno-księgowych. Zajmiemy się także za Ciebie organizacją czynności serwisowych dotyczących pojazdów w wybranych przez nas stacjach kontroli. Ze wszystkich działań sporządzamy raporty, które przesyłamy do Ciebie co miesiąc. Dzięki takiej analizie możesz na bieżąco śledzić swoje finanse i postępy.

Usługi księgowe

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego profesjonalnego biura księgowego z Poznania. Zaufanie Klientów, jakie zdobywaliśmy przez lata, jest dowodem na to, że świadczymy nasze usługi na najwyższym poziomie. Zatrudnieni przez nas specjaliści dokładają starań, by stale go podnosić i poszerzać swoje kwalifikacje, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zajmujemy się prowadzeniem ewidencji, obliczaniem zaliczek na podatek oraz wieloma innymi usługami.

Usługi introligatorskie

Introligatornia Unobrand zapewnia firmom i sklepom profesjonalną pomoc w konfekcjonowaniu, czyli tworzeniu specjalnych pakietów promocyjnych, złożonych z różnych produktów. Oferujemy doklejanie ręczne, łączenie tzw. multipaków, ręczne pakowanie w zestawy świąteczne i inne. Świadczymy usługi foliowania - do wyboru folia PCV oraz PE. W przypadku dużych ilości towarów lub produktów, z których ma być zbudowany pakiet, zapewniamy także magazynowanie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i usługę wykonujemy szybko.

Program dofinansowań UE

Konsultanci EDORADCY zapewniają profesjonalną opiekę nad projektami przedsiębiorstw starających się o fundusze europejskie. 2014-2020 będzie okresem, podczas którego UE najhojniej „obdaruje” polskie firmy. Dlatego zapraszamy do współpracy Klientów z całej Polski, także prowadzących projekty badawczo-rozwojowe. Nasza oferta jest kompleksowa – czuwamy nad przygotowaniem dokumentacji, wymaganymi wnioskami, pomagamy w uzyskaniu ekspertyz i opinii o innowacyjności oraz porozumień kooperacyjnych, naukowych i innych.

Finanse EG - biuro rachunkowe w Warszawie

Nasza firma pomoże Ci w prowadzeniu działalności. Warszawskie Biuro Rachunkowe Finanse EG prowadzi uproszczoną księgowość w kilku modelach, z których wybierasz jeden najbardziej pasujący do Twoich potrzeb, Polecamy ten sposób prowadzenia działalności, ponieważ obniża on koszty. Nasza firma polega kompleksową pomoc - prowadzimy księgę przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany oraz kartę podatkową. Tę usługę możesz połączyć z inną świadczoną przez naszą firmę, np. obsługą kadrowo-płacową czy raportowanie i kontroling.

Tax Optimal - zarządzamy dokumentami personalnymi

W ramach realizowanych przez nas usług, mogą Państwo również skorzystać z opieki nad dokumentami personalnymi. Tax Optimal to biuro rachunkowe w Poznaniu. Kadry i płace to jeden z działów, którym zajmą się nasi specjaliści. Przygotujemy listy wynagrodzeń, druki ZUS RMUA oraz roczne deklaracje informujące o dochodach.

Usługi tłumaczeniowe firmy Logos s.c.

Najlepszy tłumacz przysięgły w Bydgoszczy. Podejmujemy się tłumaczenia tekstów zarówno o tematyce ogólnej, jak i specjalistycznej z wykorzystaniem rzadko spotykanych wyrazów. Dbamy o to, by nasze usługi były realizowane w jak najkrótszym czasie z zachowaniem pełnego sensu i logiki tekstu. Skorzystaj z usług naszego biura a przekonasz się, że profesjonalizm to podstawa naszej działalności.

Nasza firma, znajdująca się w Warszawie, zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń. Oferujemy obowiązkowe, jak i dodatkowe szkolenia zawodowe i menedżerskie, które przeprowadzane są przez doświadczonych trenerów. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów naszej oferty oraz nawiązania współpracy w zakresie szkoleń.

Copyright © brukfestival.pl. All Rights Reserved