Dochodzenie odszkodowań

Nasza kancelaria odszkodowawcza specjalizuje się w sprawach związanych z błędami lekarskimi, wypadkami przy pracy czy wypadkami drogowymi. Wieloletnie doświadczenie oraz bogata wiedza w tym zakresie sprawiają, że nasza kancelaria odszkodowawcza cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów. Jeśli mają Państwo problem - ulegliście wypadkowi lub jesteście ofiarą błędu lekarskiego - zapraszamy do kontaktu.

Doradca prawny

Nasze biuro podejmuje czynności w zakresie takich obszarów specjalizacji jak spory sądowe, bankowość i finanse, sprawy korporacyjne, nieruchomości oraz zobowiązania fiskalne. W tej ostatniej kategorii Kancelaria podatkowa Gawlas w Warszawie podejmuje się działań doradczych i konsultacyjnych w zakresie szerokiego spektrum opłat na rzecz budżetu państwa. Przeprowadzamy również audyty due diligence oraz sprawdzamy odpowiedzialność wobec urzędów skarbowych płatników, członków zarządu oraz następców prawnych. Pełna lista obowiązków znajduje się na stronie internetowej.

Biuro rachunkowe w Gdańsku

Czy wiesz w jaki sposób zatroszczyć się o rozwój swojej wrocławskiej firmy? Usługi rachunkowe realizowane przez nasze biuro pozwolą Ci nie tylko zadbać o aktualną kondycje biznesową, ale również zabezpieczyć przyszły rozwój Twojej działalności. Skorzystaj z naszej wiedzy, dyspozycyjności oraz profesjonalizmu.

Przekład na język niemiecki

Jeśli szukasz rzetelnej osoby, dzięki której otrzymasz polską wersję językową dokumentów zza naszej zachodniej granicy, skontaktuj się z nami! Tłumacz języka niemieckiego z okolic miasta Bielsko Biała, w krótkim czasie stworzy polską wersję językową dowolnego dokumentu, zatwierdzając jego prawidłowość zgodnie z przepisami prawa.

Księgowa pomoc dla firm i organizacji pozarządowych

Prowadzisz firmę lub organizację pozarządową? Skup się na zarządzaniu nią, a za księgowość niech odpowiadają biura rachunkowe. Nasi katowiccy księgowi z chęcią zajmą się za ciebie rozliczaniem transakcji oraz sprawami kadrowo-płacowymi, korzystając z najnowszych systemów oraz oprogramowań do wykonywania czynności.

Artykuły biurowe - hurtownia

Jako profesjonalna hurtownia artykułów biurowych oferujemy zawsze najlepsze rozwiązania, dla każdego klienta. W naszym asortymencie znajduje się szeroka gama elementów do wyposażenia biura, które odznaczają się wysoką jakością i jednocześnie dostępne są w atrakcyjnych cenach. Skorzystaj z tej oferty już dziś!

Outsourcing pracowników

Wielu przedsiębiorców z Polski oferuje zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach cudzoziemcom ze Wschodu. Pracownicy z Ukrainy są obecnie pożądani w budownictwie oraz na stanowiskach sprzedawczyń, szwaczek czy sprzątaczek. Nasza agencja pomaga w rekrutacji zainteresowanych osób, przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne oraz załatwia różnego rodzaju formalności.

Kontola jakości ziaren

Każdy rolnik doskonale wie, że od jakości jego plonów zależeć będzie jego zysk. Właśnie dlatego przygotowaliśmy urządzenie, dzięki którym możliwe jest profesjonalne badanie próbek zboża. Dzięki nim możliwe jest także łatwe i precyzyjne rozdzielenie ziaren, ich konfekcjonowanie czy wykonanie analizy wilgotności, skrobi, białka i innych parametrów.

Upadłości dla wierzycieli

Zgłoszenie dotyczące upadłości jest pismem procesowym sformalizowanym, czyli musi odpowiadać wymogom formalnym. Powinno się go dokonać w terminie 30 dni od dnia obwieszczenia postanowienia o ogłoszeniu upadłości. Odmowa uznania wierzytelności w postępowaniu upadłościowym może zostać ogłoszona przez syndyk, który ma na to prawo w całości lub części.

Copyright © brukfestival.pl. All Rights Reserved