Hascon - oferta biura

Głównym zadaniem naszego biura rachunkowego znajdującego się w Krakowie jest świadczenie kompleksowych usług księgowych, takich jak m.in. prowadzenie ksiąg rachunkowych, czy też ewidencji towarów i usług. Ponadto stale poszerzamy swoje kompetencje, aby móc obsługiwać firmy z zakresu rachunkowości na najwyższym poziomie.

Alphabet Polska - przejmiemy od Ciebie obowiązki związane z pojazdami służbowymi

Czy wiesz jak wiele korzyści może przynieść Twojej firmie profesjonalne zarządzanie flotą samochodową? Dzięki współpracy z Alphabet Polska osiągniesz mnóstwo korzyści, takich jak pozbycie się obowiązków administracyjno-księgowych. Zajmiemy się także za Ciebie organizacją czynności serwisowych dotyczących pojazdów w wybranych przez nas stacjach kontroli. Ze wszystkich działań sporządzamy raporty, które przesyłamy do Ciebie co miesiąc. Dzięki takiej analizie możesz na bieżąco śledzić swoje finanse i postępy.

Usługi księgowe

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego profesjonalnego biura księgowego z Poznania. Zaufanie Klientów, jakie zdobywaliśmy przez lata, jest dowodem na to, że świadczymy nasze usługi na najwyższym poziomie. Zatrudnieni przez nas specjaliści dokładają starań, by stale go podnosić i poszerzać swoje kwalifikacje, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zajmujemy się prowadzeniem ewidencji, obliczaniem zaliczek na podatek oraz wieloma innymi usługami.

Usługi introligatorskie

Introligatornia Unobrand zapewnia firmom i sklepom profesjonalną pomoc w konfekcjonowaniu, czyli tworzeniu specjalnych pakietów promocyjnych, złożonych z różnych produktów. Oferujemy doklejanie ręczne, łączenie tzw. multipaków, ręczne pakowanie w zestawy świąteczne i inne. Świadczymy usługi foliowania - do wyboru folia PCV oraz PE. W przypadku dużych ilości towarów lub produktów, z których ma być zbudowany pakiet, zapewniamy także magazynowanie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i usługę wykonujemy szybko.

Program dofinansowań UE

Konsultanci EDORADCY zapewniają profesjonalną opiekę nad projektami przedsiębiorstw starających się o fundusze europejskie. 2014-2020 będzie okresem, podczas którego UE najhojniej „obdaruje” polskie firmy. Dlatego zapraszamy do współpracy Klientów z całej Polski, także prowadzących projekty badawczo-rozwojowe. Nasza oferta jest kompleksowa – czuwamy nad przygotowaniem dokumentacji, wymaganymi wnioskami, pomagamy w uzyskaniu ekspertyz i opinii o innowacyjności oraz porozumień kooperacyjnych, naukowych i innych.

Finanse EG - biuro rachunkowe w Warszawie

Nasza firma pomoże Ci w prowadzeniu działalności. Warszawskie Biuro Rachunkowe Finanse EG prowadzi uproszczoną księgowość w kilku modelach, z których wybierasz jeden najbardziej pasujący do Twoich potrzeb, Polecamy ten sposób prowadzenia działalności, ponieważ obniża on koszty. Nasza firma polega kompleksową pomoc - prowadzimy księgę przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany oraz kartę podatkową. Tę usługę możesz połączyć z inną świadczoną przez naszą firmę, np. obsługą kadrowo-płacową czy raportowanie i kontroling.

Tax Optimal - zarządzamy dokumentami personalnymi

W ramach realizowanych przez nas usług, mogą Państwo również skorzystać z opieki nad dokumentami personalnymi. Tax Optimal to biuro rachunkowe w Poznaniu. Kadry i płace to jeden z działów, którym zajmą się nasi specjaliści. Przygotujemy listy wynagrodzeń, druki ZUS RMUA oraz roczne deklaracje informujące o dochodach.

Usługi tłumaczeniowe firmy Logos s.c.

Najlepszy tłumacz przysięgły w Bydgoszczy. Podejmujemy się tłumaczenia tekstów zarówno o tematyce ogólnej, jak i specjalistycznej z wykorzystaniem rzadko spotykanych wyrazów. Dbamy o to, by nasze usługi były realizowane w jak najkrótszym czasie z zachowaniem pełnego sensu i logiki tekstu. Skorzystaj z usług naszego biura a przekonasz się, że profesjonalizm to podstawa naszej działalności.

Nasza firma, znajdująca się w Warszawie, zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń. Oferujemy obowiązkowe, jak i dodatkowe szkolenia zawodowe i menedżerskie, które przeprowadzane są przez doświadczonych trenerów. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów naszej oferty oraz nawiązania współpracy w zakresie szkoleń.

Wynajem długoterminowy samochodów

Firma wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowych oferuje swoim Klientom atrakcyjny leasing samochodu. Chcą Państwo kupić auto firmowe? Zatem oferta firmy Mobil Kredyt jest właśnie tym czego Państwo potrzebują. Nasza propozycja obejmuje pojazdy osobowe i dostawcze. Zapewniamy atrakcyjne warunki ubezpieczenia, indywidualne podejście oraz profesjonalne doradztwo. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony w celu sprawdzenia aktualnych ofert promocyjnych.

Nasza kancelaria odszkodowawcza specjalizuje się w sprawach związanych z błędami lekarskimi, wypadkami przy pracy czy wypadkami drogowymi. Wieloletnie doświadczenie oraz bogata wiedza w tym zakresie sprawiają, że nasza kancelaria odszkodowawcza cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów. Jeśli mają Państwo problem - ulegliście wypadkowi lub jesteście ofiarą błędu lekarskiego - zapraszamy do kontaktu.

Copyright © brukfestival.pl. All Rights Reserved