Hascon - oferta biura

Głównym zadaniem naszego biura rachunkowego znajdującego się w Krakowie jest świadczenie kompleksowych usług księgowych, takich jak m.in. prowadzenie ksiąg rachunkowych, czy też ewidencji towarów i usług. Ponadto stale poszerzamy swoje kompetencje, aby móc obsługiwać firmy z zakresu rachunkowości na najwyższym poziomie.

SENSE consulting sp. z o. o. - rozliczymy Twoją dotację

Specjaliści naszego przedsiębiorstwa posiadają szeroką, ekspercką wiedzę na temat programów operacyjnych, które są realizowane w ramach wspólnego budżetu europejskiego. SENSE consulting sp. z o. o. podpowie Ci na jakie działania możesz ubiegać się o dofinansowanie dla firm. Z naszymi klientami jesteśmy od samego początku, pomagamy im w wypełnieniu wszystkich biurokratycznych formalności, czuwamy nad prawidłowym przebiegiem całego projektu systematycznie księgując wszystkie środki, a także rozliczamy finał projektu.

Uzyskamy dla Państwa odszkodowanie za śmierć bliskich

Oferta naszej Kancelarii skierowana jest do osób, które straciły członka rodziny lub same uległy groźnemu wypadkowi, a nie uzyskały należytego świadczenia od ubezpieczyciela. W Legis Ratios pomagamy uzyskać odszkodowanie za śmierć bliskich, zarówno w formie stałej, regularnej renty, jak i jednorazowego świadczenia.

Alphabet Polska - przejmiemy od Ciebie obowiązki związane z pojazdami służbowymi

Czy wiesz jak wiele korzyści może przynieść Twojej firmie profesjonalne zarządzanie flotą samochodową? Dzięki współpracy z Alphabet Polska osiągniesz mnóstwo korzyści, takich jak pozbycie się obowiązków administracyjno-księgowych. Zajmiemy się także za Ciebie organizacją czynności serwisowych dotyczących pojazdów w wybranych przez nas stacjach kontroli. Ze wszystkich działań sporządzamy raporty, które przesyłamy do Ciebie co miesiąc. Dzięki takiej analizie możesz na bieżąco śledzić swoje finanse i postępy.

Usługi księgowe

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego profesjonalnego biura księgowego z Poznania. Zaufanie Klientów, jakie zdobywaliśmy przez lata, jest dowodem na to, że świadczymy nasze usługi na najwyższym poziomie. Zatrudnieni przez nas specjaliści dokładają starań, by stale go podnosić i poszerzać swoje kwalifikacje, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zajmujemy się prowadzeniem ewidencji, obliczaniem zaliczek na podatek oraz wieloma innymi usługami.

Usługi introligatorskie

Introligatornia Unobrand zapewnia firmom i sklepom profesjonalną pomoc w konfekcjonowaniu, czyli tworzeniu specjalnych pakietów promocyjnych, złożonych z różnych produktów. Oferujemy doklejanie ręczne, łączenie tzw. multipaków, ręczne pakowanie w zestawy świąteczne i inne. Świadczymy usługi foliowania - do wyboru folia PCV oraz PE. W przypadku dużych ilości towarów lub produktów, z których ma być zbudowany pakiet, zapewniamy także magazynowanie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i usługę wykonujemy szybko.

Program dofinansowań UE

Konsultanci EDORADCY zapewniają profesjonalną opiekę nad projektami przedsiębiorstw starających się o fundusze europejskie. 2014-2020 będzie okresem, podczas którego UE najhojniej „obdaruje” polskie firmy. Dlatego zapraszamy do współpracy Klientów z całej Polski, także prowadzących projekty badawczo-rozwojowe. Nasza oferta jest kompleksowa – czuwamy nad przygotowaniem dokumentacji, wymaganymi wnioskami, pomagamy w uzyskaniu ekspertyz i opinii o innowacyjności oraz porozumień kooperacyjnych, naukowych i innych.

Biuro AM Finanse i Rachunkowość

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty naszego biura rachunkowego, które w swojej ofercie ma między innymi usługi księgowe. Poznań to jedno z miast, w których świadczymy naszą pomoc w zakresie finansów. Jeśli zatem nie radzisz sobie z prowadzeniem formalności w swojej firmie, to nasze usługi z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Zapraszamy do współpracy zarówno niewielkie spółki, jak też duże przedsiębiorstwa.

Finanse EG - biuro rachunkowe w Warszawie

Nasza firma pomoże Ci w prowadzeniu działalności. Warszawskie Biuro Rachunkowe Finanse EG prowadzi uproszczoną księgowość w kilku modelach, z których wybierasz jeden najbardziej pasujący do Twoich potrzeb, Polecamy ten sposób prowadzenia działalności, ponieważ obniża on koszty. Nasza firma polega kompleksową pomoc - prowadzimy księgę przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany oraz kartę podatkową. Tę usługę możesz połączyć z inną świadczoną przez naszą firmę, np. obsługą kadrowo-płacową czy raportowanie i kontroling.

Tax Optimal - zarządzamy dokumentami personalnymi

W ramach realizowanych przez nas usług, mogą Państwo również skorzystać z opieki nad dokumentami personalnymi. Tax Optimal to biuro rachunkowe w Poznaniu. Kadry i płace to jeden z działów, którym zajmą się nasi specjaliści. Przygotujemy listy wynagrodzeń, druki ZUS RMUA oraz roczne deklaracje informujące o dochodach.

Copyright © brukfestival.pl. All Rights Reserved