Gospoda Zalewajka - tradycyjna polska kuchnia

Naszym Gościom oferujemy wykwintne dania z drobiu, rybne i mączne a także sałaty ogrodowe, treściwe mięsiwa i zimne oraz ciepłe przystawki. Gospoda Zalewajka to miejsce pod Warszawą, w którym zjesz prawdziwe chłopskie jadło, przyrządzone według tradycyjnych receptur polskiej kuchni. Zachęcamy do odwiedzin naszej karczmy.

Jedz smacznie w Warszawie z Narodową

Jeśli szukasz swojskich smaków i chcesz spędzić czas w eleganckim miejscu, spróbuj naszej kuchni. Restauracja Narodowa w Warszawie oferuje menu, które bazuje na sezonowych produktach, aby zawsze podawać dania pyszne i świeże. Sprawdź i odwiedź nas na Pradze i zorganizuj u nas przyjęcie urodzinowe lub wesele.

Nasza oferta obejmuje najwyższej jakości piece do pizzy, które zapewnią jej wyborny, niezapomniany smak. Możesz być pewien, że z takim wyposażeniem z całą pewnością zadowoleni goście będą do Ciebie wracać. Przekonaj się już dziś i kup nowoczesne piece do pizzy z naszej oferty. Serdecznie zapraszamy.

Lodziarnia uznanej marki

Marka Grycan od lat już słynie z tego, iż w największych sieciach handlowych umieszcza swoje produkty, dostarczając tym samym Klientom możliwie najwyższej jakości słodkości. Jednakże, od pewnego czasu, wyroby te możliwe są do dostania w swojej nieskazitelnej formie w Lodziarniach na terenie Warszawy i innych miast.

Wagi medyczne

Oferowane przez nas wagi dla niemowląt to produkty znanych i cenionych marek. Dzięki dystrybucji jedynie sprawdzonych, nowoczesnych rozwiązań mamy pewność, że proponujemy naszym Klientom maszyny, które spotkają się z ich uznaniem i spełnią swoją role perfekcyjnie. Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą.

Senso Restaurant & Bar - profesjonalne konferencje

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich osób zajmujących się działalnością biznesową, którym zależy na zorganizowaniu profesjonalnego spotkania. Mieszcząca się w Gdańsku przy Senso Restaurant & Bar sala konferencyjna doskonale sprawdzi się na szkolenia, sympozja oraz wiele innych wydarzeń branżowych.

Copyright © brukfestival.pl. All Rights Reserved