Rower do ćwiczeń

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na rowery treningowe. Jest to sprzęt niezbędny w każdej siłowni lub klubie fitness i jedno z najpopularniejszych przyrządów wykorzystywanych w domach. Jazda rekreacyjna i sportowa zimą lub przy deszczu, nie należy do przyjemności. Dzięki rowerom treningowym możliwe jest ćwiczenie o dowolnej porze roku.

Markowe rowery

Zapomnij o swoim starym, rozpadającym się już sprzęcie. Możesz kupić całkiem nowy w bardzo dobrej cenie, jednocześnie mając pewność, że posłuży ci przez długi czas. Wystarczy, że zajrzysz na stronę internetową Centrum K2, gdzie znajdziesz między innymi rowery górskie, szosowe czy też miejskie najlepszych marek. Dodatkowo, firma oferuje również bogaty asortyment najróżniejszych akcesoriów, między innymi bidonów, koszyków, łańcuchów zabezpieczających, a także świetnie widocznego z daleka oświetlenia.

Sprzęt narciarski

Jeśli potrzebny jest Wam sprawdzony i rzetelny serwis narciarski, gdzie znajdziecie pomoc ze strony profesjonalistów zapraszamy do nas. Proponujemy Państwu wykonywanie napraw uszkodzonych sprzętów, czy takich które wymagają impregnacji, by przygotować je na przyszły sezon. Nasi fachowcy pomogą Wam dobrać także optymalne do Waszego wzrostu oraz sposoby wykorzystania rowery. Dzięki nam będziecie mogli zaopatrzyć się jednoślady do miejskich podróży, jak i wyczynowe, sprawdzające się na górskich ścieżkach.

Ciuchy do triathlonu dla kobiet

Jeżeli startujesz w zawodach sportowych to wiesz, jak ważne jest wierzchnie okrycie. Polecana przez nas odzież triathlonowa damska to pianki pływackie, koszulki, spodenki, biustonosze oraz czepki. Oferujemy także ciuchy w wersji kompresyjnej, dzięki którym zachowasz odpowiednią temperaturę ciała i zregenerujesz obolałe mięśnie.

Akcesoria dla motocyklistów

Coraz więcej miłośników jazdy na jednośladach decyduje się na kamery motocyklowe. Nagrania często są bardzo pomocne do ustalenia przyczyny lub sprawcy kolizji. Decydując się na zakup naszego sprzętu otrzymasz pilota, który umożliwi zdalne sterowanie oraz możliwość nagrywania jazdy przez 3 godziny bez przerwy.

Copyright © brukfestival.pl. All Rights Reserved