Rower do ćwiczeń

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na rowery treningowe. Jest to sprzęt niezbędny w każdej siłowni lub klubie fitness i jedno z najpopularniejszych przyrządów wykorzystywanych w domach. Jazda rekreacyjna i sportowa zimą lub przy deszczu, nie należy do przyjemności. Dzięki rowerom treningowym możliwe jest ćwiczenie o dowolnej porze roku.

Sprzęt narciarski

Jeśli potrzebny jest Wam sprawdzony i rzetelny serwis narciarski, gdzie znajdziecie pomoc ze strony profesjonalistów zapraszamy do nas. Proponujemy Państwu wykonywanie napraw uszkodzonych sprzętów, czy takich które wymagają impregnacji, by przygotować je na przyszły sezon. Nasi fachowcy pomogą Wam dobrać także optymalne do Waszego wzrostu oraz sposoby wykorzystania rowery. Dzięki nam będziecie mogli zaopatrzyć się jednoślady do miejskich podróży, jak i wyczynowe, sprawdzające się na górskich ścieżkach.

Lord4Sport

Zależy Wam na atrakcyjnej sylwetce i na tym, by Wasze bicepsy oraz klatka piersiowa prezentowały się bardzo atrakcyjnie? Atlas do ćwiczeń jaki znajdziecie w asortymencie Lord4Sport to sprzęt, który usytuowany w mieszkaniu pozwoli Wam na efektywne treningi newralgicznych dla Was partii ciała. Zaopatrzcie się w naszą prywatną siłownię i korzystajcie z niej do woli. Oprócz tego proponujemy też między innymi akcesoria do fitnessu i treningu funkcjonalnego, a nawet rowery spinningowe oraz crosstrainery.

Wyposażenie siłowni

Oferujemy naszym klientom zarówno indywidualnym, jak i profesjonalnym siłowniom czy klubom fitness wyposażenie siłowni, które stanowi asortyment najlepszych producentów zarówno polskich, jak i zagranicznych. Nasze wyposażenie siłowni obejmuje atlasy, ławki do ćwiczeń, ławki pod sztangę oraz wiele innych.

Akcesoria do fitness

Osoby preferujące zdrowy i aktywny styl życia mogą rozwijać swoje pasje w różnych klubach sportowych. Funkcjonalne przyrządy do ćwiczeń siłownia powinna zapewnić swoim klientom - stosownie do wieku oraz preferowanych dyscyplin. W naszej hurtowni dostępne są różnego rodzaju drążki, rękawice oraz hantle. Proponujemy także szeroki asortyment artykułów do fitness.

Suplementy diety

Niektóre substancje wspierają uzyskiwanie energii z kwasów tłuszczowych. Jednakże podczas przyjmowanie suplementów mogą wystąpić niepożądane objawy związane m.in z nieprawidłowym dawkowaniem. Popularna l-karnityna wykazuje skutki uboczne takie jak bóle brzucha, biegunki i wymioty. Objawy te występują rzadko, jednakże jeśli się pojawią należy skonsultować się z lekarzem.

Sklep Elektroniczne Zapisy

Oferujemy asortyment, który pomoże sprawnie zorganizować imprezy sportowe. Zapewniamy unikatowe zaopatrzenie oraz obsługę eventów. Mogą nam Państwo powierzyć wykonanie odzieży z nadrukami, medali czy też pucharów dla uczestników i zwycięzców wydarzenia. Jesteśmy otwarci na propozycje i podejmujemy się wykonania nagród według indywidualnych projektów.

Sprzęt treningowy

Najwyższej jakości sprzęt treningowy na wyposażenie siłowni domowej lub klubowej znajdziesz w sklepie Boars - punkcie sprzedaży on line z tego rodzaju akcesoriami. Polecamy rozbudowane profesjonalne ławeczki do ćwiczeń, ławki treningowe, drążki do podciągania i wiele innych. Stoi za nami doświadczenie i pasja.

Copyright © brukfestival.pl. All Rights Reserved