Rower do ćwiczeń

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na rowery treningowe. Jest to sprzęt niezbędny w każdej siłowni lub klubie fitness i jedno z najpopularniejszych przyrządów wykorzystywanych w domach. Jazda rekreacyjna i sportowa zimą lub przy deszczu, nie należy do przyjemności. Dzięki rowerom treningowym możliwe jest ćwiczenie o dowolnej porze roku.

Sprzęt narciarski

Jeśli potrzebny jest Wam sprawdzony i rzetelny serwis narciarski, gdzie znajdziecie pomoc ze strony profesjonalistów zapraszamy do nas. Proponujemy Państwu wykonywanie napraw uszkodzonych sprzętów, czy takich które wymagają impregnacji, by przygotować je na przyszły sezon. Nasi fachowcy pomogą Wam dobrać także optymalne do Waszego wzrostu oraz sposoby wykorzystania rowery. Dzięki nam będziecie mogli zaopatrzyć się jednoślady do miejskich podróży, jak i wyczynowe, sprawdzające się na górskich ścieżkach.

Informacje sportowe

Na portalu sportowym można znaleźć wszystkie najważniejsze wiadomości o NBA. Na stronie internetowej zamieszczane są informacje m.in. o tym gdzie odbywają się mecze koszykówki i jakie grają drużyny. Jest także kalendarium rozgrywek i licznik, pokazujący czas (z dokładnością do sekund), który pozostał do następnego starcia.

Kursy na mazurach

Jeżeli woda i wiatr to Twoje żywioły, a na morzu czujesz się najlepiej, to oferowane przez naszą firmę szkolenia żeglarskie z pewnością przypadną Ci do gustu. Wszystkie nasze kursy prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy zagwarantują Wam dostęp do sprawdzonej wiedzy z omawianego zakresu.

Lord4Sport

Zależy Wam na atrakcyjnej sylwetce i na tym, by Wasze bicepsy oraz klatka piersiowa prezentowały się bardzo atrakcyjnie? Atlas do ćwiczeń jaki znajdziecie w asortymencie Lord4Sport to sprzęt, który usytuowany w mieszkaniu pozwoli Wam na efektywne treningi newralgicznych dla Was partii ciała. Zaopatrzcie się w naszą prywatną siłownię i korzystajcie z niej do woli. Oprócz tego proponujemy też między innymi akcesoria do fitnessu i treningu funkcjonalnego, a nawet rowery spinningowe oraz crosstrainery.

Popularność sportów wodnych wciąż rośnie. Co więcej, coraz więcej Polaków decyduje się spędzić urlop bądź wakacje na jednym z polskich jezior. Proponujemy Państwu niedrogi czarter łodzi motorowych oraz żaglowych, które będą do odebrania w porcie w Zalewie Szczecińskim. Nasza atrakcyjna oferta powstała dzięki współpracy doświadczonych specjalistów, dla których żaglowanie jest sposobem na życie, pasją oraz drogą zawodową. Zapraszamy.

Copyright © brukfestival.pl. All Rights Reserved