Rower do ćwiczeń

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na rowery treningowe. Jest to sprzęt niezbędny w każdej siłowni lub klubie fitness i jedno z najpopularniejszych przyrządów wykorzystywanych w domach. Jazda rekreacyjna i sportowa zimą lub przy deszczu, nie należy do przyjemności. Dzięki rowerom treningowym możliwe jest ćwiczenie o dowolnej porze roku.

Markowe rowery

Zapomnij o swoim starym, rozpadającym się już sprzęcie. Możesz kupić całkiem nowy w bardzo dobrej cenie, jednocześnie mając pewność, że posłuży ci przez długi czas. Wystarczy, że zajrzysz na stronę internetową Centrum K2, gdzie znajdziesz między innymi rowery górskie, szosowe czy też miejskie najlepszych marek. Dodatkowo, firma oferuje również bogaty asortyment najróżniejszych akcesoriów, między innymi bidonów, koszyków, łańcuchów zabezpieczających, a także świetnie widocznego z daleka oświetlenia.

3 Waters - akcesoria sportowe

Naszą ofertę kierujemy zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów. Sprzęt pływacki doskonale sprawdzi się podczas zawodów, wyjazdów, obozów i zgrupowań, a także w trakcie standardowych treningów na basenie. Sklep internetowy 3 Waters oferuje najwyższej jakości gumy treningowe, elektronikę odmierzającą puls i odległość, ręczniki, plecaki, torby, czepki, okulary, kosmetyki, a także różnego rodzaju akcesoria. Ponadto przygotowaliśmy także ofertę odzieży w postaci strojów treningowych i startowych. Zapraszamy!

Sprzęt sportowy marki Fisher

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór sprzętu sportowego, który pozwoli Ci na białe szaleństwo! Znajdziesz u nas tanie narty oraz inne artykuły marki Fisher. Polecamy odzież sportową , plecaki i torby podróżne, a także buty biegowe, spodnie, czapki, rękawiczki, pokrowce i kije. Sprawdź na naszej stronie MCK.

Copyright © brukfestival.pl. All Rights Reserved