Folio - magnetyczne i samoprzylepne nadruki reklamowe

Zajmujemy się realizacją indywidualnych zamówień w zakresie produkcji różnego rodzaju materiałów reklamowych oraz wspierających działania promocyjne - tzw. POS. W ofercie przedsiębiorstwa Folio S.C. znajdziecie Państwo między innymi takie materiały, jak samoprzylepna folia magnetyczna, dostępna w szerokiej gamie wariantów rozmiarowych. Nadruki na niej mogą być wykonywane różnymi technikami - między innymi offsetową, sitodruku lub wyklejania. Jest elastyczna, łatwa w montażu i można ją dowolnie dociąć, dopasowując ją do dowolnej powierzchni.

wysokiej klasy filmy

Dzięki zakresowi innowacji możemy podołać najwyższym oczekiwaniom wręczając wysokiej klasy filmy oraz przygotowane z myślą o klientach rozwiązania, np. dla banku BZ WBK. Przedsiębiorstwo reklamowe z solidnymi osiągnięciami oferuję tylko najlepiej zmontowane animacje reklamowe. Dzięki nim wzrośnie wartość marketingowa Państwa firmy.

Tasiemki promocyjne dwustronnie farbowane

Oprócz szarf dla hostess oraz pasów do bagażu proponujemy również wstążki reklamowe z logiem firmy. Tasiemki produkowane są z nadrukiem sublimacyjnym full color. Istnieje możliwość indywidualnego dobrania wykończenia - np. przejściówki, pętelki, rozłączki, itd. Wstęgi mają różne szerokości, od 7mm do 64mm.

Torby papierowe

Mamy doświadczenie w tworzeniu gadżetów promocyjnych dostosowanych do oczekiwań naszych Klientów. Na stronie internetowej Intropaks znajdą Państwo szeroki asortyment takich wyrobów jak torby papierowe z indywidualnym nadrukiem. Oferujemy Państwu produkty w rozbudowanej gamie kolorystycznej oraz różnych wymiarach, które dedykowane są firmom z Warszawy oraz całej Polski. Zapraszamy na naszą stronę.

Reklama audiowizualna

To propozycja dla firm, które chcą zainwestować spory budżet w promocję swojej marki. Spoty telewizyjne zawsze cieszyły się wysoką skutecznością. Nasza agencja zajmuje się profesjonalną produkcją promocji audiowizualnej. Zrealizujemy dla ciebie kompleksową kampanię: od projektu, aż po realizację. Sprawdź!

Gadżety marketingowe

Firma oferuje materiały piśmiennicze pełniące zarazem rolę marketingową. Można tutaj zamówić drewniane ołówki reklamowe z dowolnym napisem, które ułatwiają proces wizualnej identyfikacji marki. Produkty można rozdawać klientom jako gadżety, które będą im przypominały o możliwości skorzystania z danej usługi lub dokonania zakupu określonego towaru.

Produkcja filmów i spotów reklamowych, animacje - wMediaWzięci

Nie jesteśmy zwykłą agencją, która wykorzystuje ogólnodostępne schematy i po prostu proponuje swoim Klientom nową mozaikę rozwiązań. Dla wMediaWzięci liczy się przede wszystkim nowość, a wraz z nią - zaskoczenie, zdziwienie, uwaga odbiorcy, czytelność przekazu, zainteresowanie! Tak realizowana produkcja filmów reklamowych jest w stanie stanowić skuteczne narzędzi promocji oraz efektywny sposób na budowanie wizerunku marki. Jeżeli więc poszukują Państwo nieszablonowych rozwiązań - zapraszamy do współpracy

standy marketingowe

Jeśli potrzebny Ci jest wysokiej jakości stojak reklamowy, koniecznie musisz zapoznać się z ofertą jaką przygotowała dla Ciebie firma ArtFaktor. To wysokiej klasy producent materiałów POS. W szerokim asortymencie znajdziemy m.in. standy marketingowe, regały promocyjne oraz wyspy promocyjne. Dodatkowe informacje znaleźć można na stronie internetowej podanej w linku. Zapraszamy!

Gazetki reklamowe

Nasza oferta to gazetki reklamowe na wysokim światowym poziomie. Firma produkuje przyjazne dla środowiska i praktyczne opakowania i ulotki. Wszystkie produkowane materiały reklamowe posiadają odpowiednie certyfikaty. W ofercie gazetki reklamowe, ulotki A4, drukowanie metek i etykiet, a także laminowanie i foliowanie.

Metalowe długopisy z logo

Już dziś zainwestuj w reklamę, która naprawdę ci się opłaci! Zajrzyj na na naszą stronę internetową i sprawdź, jak tanie, ale niezwykle ciekawe akcesoria mamy do zaproponowania. Znajdziesz w naszych katalogach między innymi oryginalne metalowe długopisy z grawerem, kolorowe katalogi, unikalne w swojej formie pendrivy, najróżniejszego rodzaju segregatory, a także wiele innych produktów, wśród których na pewno znajdziesz coś idealnie dla siebie oraz swojej firmy.

Nadruki reklamowe na samochodzie

Wykonujemy nadruki reklamowe na autach. Dostosowujemy je do potrzeb klientów, dlatego możemy umieścić pojedyncze grafiki lub napisy bądź pokryć wybranym nadrukiem nawet połowę pojazdu. Oklejanie samochodu w naszym wykonaniu zachodzi z użyciem folii ściśle przylegającej do auta. Działamy na terenie Poznania.

Drukowanie samoprzylepnych etykiet

Bez względu na to, czy nabywców interesują etykiety samoprzylepne czy zwykłe, potrafią oni być bardzo wymagający, a firmy produkujące tak samo metkownice, jak i odpowiednie dla nich etykiety muszą liczyć się z tym, że sprzedaż oferowanych przez nie rozwiązań może okazać się znacznie trudniejsza niż miało to miejsce do tej pory. Zdecydowanie najlepsza ofertę tego typu produktów ma nasza drukarnia etykiet. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Naklejki ostrzegawcze

Naklejki ostrzegawcze to niezastąpione rozwiązanie stosowane w czasie prowadzenia prac na urządzeniach lub podczas innych czynności wymagających odłączenia sprzętu od zasilania. Elementy te mają za zadanie nie tylko informować o charakterze działań na przyrządach, ale także ostrzegać użytkowników o sugerowanym zagrożeniu oraz potencjalnych ryzykach związanych z ich obsługą.

Copyright © brukfestival.pl. All Rights Reserved