Cyfrowe drukowanie materiałów reklamowych

Jako specjaliści w zakresie usług poligraficznych oraz sprzętów wykorzystywanych w tych celach, oferujemy Państwu wielkoformatowe ksero i druk cyfrowy, który realizujemy z różnych nośników oraz na potrzeby rozmaitych Klientów - zarówno prywatnych, jak również biznesowych. Zapewniamy wszystkim całkowity profesjonalizm, doskonałą jakość działań oraz szybkość realizowania wszelkich zleceń. Jakość wydruków zawsze jest najwyższa, bowiem korzystamy z funkcjonalności wysokiej klasy urządzeń renomowanych producentów.

Folio - magnetyczne i samoprzylepne nadruki reklamowe

Zajmujemy się realizacją indywidualnych zamówień w zakresie produkcji różnego rodzaju materiałów reklamowych oraz wspierających działania promocyjne - tzw. POS. W ofercie przedsiębiorstwa Folio S.C. znajdziecie Państwo między innymi takie materiały, jak samoprzylepna folia magnetyczna, dostępna w szerokiej gamie wariantów rozmiarowych. Nadruki na niej mogą być wykonywane różnymi technikami - między innymi offsetową, sitodruku lub wyklejania. Jest elastyczna, łatwa w montażu i można ją dowolnie dociąć, dopasowując ją do dowolnej powierzchni.

wysokiej klasy filmy

Dzięki zakresowi innowacji możemy podołać najwyższym oczekiwaniom wręczając wysokiej klasy filmy oraz przygotowane z myślą o klientach rozwiązania, np. dla banku BZ WBK. Przedsiębiorstwo reklamowe z solidnymi osiągnięciami oferuję tylko najlepiej zmontowane animacje reklamowe. Dzięki nim wzrośnie wartość marketingowa Państwa firmy.

Energooszczędne telebimy

Jeżeli nieustannie zastanawiasz się nad sposobem przebicia w zatłoczonej, miejskiej rzeczywistości, to bez wątpienia powinieneś sięgnąć po wyświetlacze tekstowe. Są to narzędzia, które pozwalają na swobodną rozbudowę i dostosowanie wielkości obrazu do potrzeb otoczenia. Ich energooszczędne działanie wpływa na długotrwałą skuteczność funkcjonowania.

Tasiemki promocyjne dwustronnie farbowane

Oprócz szarf dla hostess oraz pasów do bagażu proponujemy również wstążki reklamowe z logiem firmy. Tasiemki produkowane są z nadrukiem sublimacyjnym full color. Istnieje możliwość indywidualnego dobrania wykończenia - np. przejściówki, pętelki, rozłączki, itd. Wstęgi mają różne szerokości, od 7mm do 64mm.

Akcesoria reklamowe

Warto zainwestować w gadżety promocyjne z nadrukiem, gdyż są one doskonałym sposobem na zaznajomienie klienta z marką oraz na stworzenie jej pozytywnego wizerunku. Nasza firma wykona dla Twojego przedsiębiorstwa eleganckie kubki reklamowe z logiem, a także inne upominki takie jak: długopisy, smycze, torby ekologiczne, parasole, baloniki, zapalniczki, breloczki oraz artykuły szkolne i dziecięce. Dodatkowo można u nas zamówić ciekawą odzież z oryginalnymi grafikami naniesionymi np. metodą sitodruku. Więcej informacji znaleźć można na stronie naszego sklepu.

Mamy doświadczenie w tworzeniu gadżetów promocyjnych dostosowanych do oczekiwań naszych Klientów. Na stronie internetowej Intropaks znajdą Państwo szeroki asortyment takich wyrobów jak torby papierowe z indywidualnym nadrukiem. Oferujemy Państwu produkty w rozbudowanej gamie kolorystycznej oraz różnych wymiarach, które dedykowane są firmom z Warszawy oraz całej Polski. Zapraszamy na naszą stronę.

Reklama audiowizualna

To propozycja dla firm, które chcą zainwestować spory budżet w promocję swojej marki. Spoty telewizyjne zawsze cieszyły się wysoką skutecznością. Nasza agencja zajmuje się profesjonalną produkcją promocji audiowizualnej. Zrealizujemy dla ciebie kompleksową kampanię: od projektu, aż po realizację. Sprawdź!

Gadżety marketingowe

Firma oferuje materiały piśmiennicze pełniące zarazem rolę marketingową. Można tutaj zamówić drewniane ołówki reklamowe z dowolnym napisem, które ułatwiają proces wizualnej identyfikacji marki. Produkty można rozdawać klientom jako gadżety, które będą im przypominały o możliwości skorzystania z danej usługi lub dokonania zakupu określonego towaru.

tworzenie stron www

Z nami przekonasz się, że zakładanie stron internetowych wcale nie oznacza trudnego i wieloetapowego wyzwania. Może to być fantastyczna przygoda przeżyta w świecie różnych przedstawień graficznych i dopasowanych form wyrazy. Nasi projektanci zadbają, by ostateczna realizacja podkreślała to, co dla Twojej firmy wyjątkowe.

Copyright © brukfestival.pl. All Rights Reserved