Cyfrowe drukowanie materiałów reklamowych

Jako specjaliści w zakresie usług poligraficznych oraz sprzętów wykorzystywanych w tych celach, oferujemy Państwu wielkoformatowe ksero i druk cyfrowy, który realizujemy z różnych nośników oraz na potrzeby rozmaitych Klientów - zarówno prywatnych, jak również biznesowych. Zapewniamy wszystkim całkowity profesjonalizm, doskonałą jakość działań oraz szybkość realizowania wszelkich zleceń. Jakość wydruków zawsze jest najwyższa, bowiem korzystamy z funkcjonalności wysokiej klasy urządzeń renomowanych producentów.

Folio - magnetyczne i samoprzylepne nadruki reklamowe

Zajmujemy się realizacją indywidualnych zamówień w zakresie produkcji różnego rodzaju materiałów reklamowych oraz wspierających działania promocyjne - tzw. POS. W ofercie przedsiębiorstwa Folio S.C. znajdziecie Państwo między innymi takie materiały, jak samoprzylepna folia magnetyczna, dostępna w szerokiej gamie wariantów rozmiarowych. Nadruki na niej mogą być wykonywane różnymi technikami - między innymi offsetową, sitodruku lub wyklejania. Jest elastyczna, łatwa w montażu i można ją dowolnie dociąć, dopasowując ją do dowolnej powierzchni.

wysokiej klasy filmy

Dzięki zakresowi innowacji możemy podołać najwyższym oczekiwaniom wręczając wysokiej klasy filmy oraz przygotowane z myślą o klientach rozwiązania, np. dla banku BZ WBK. Przedsiębiorstwo reklamowe z solidnymi osiągnięciami oferuję tylko najlepiej zmontowane animacje reklamowe. Dzięki nim wzrośnie wartość marketingowa Państwa firmy.

Tasiemki promocyjne dwustronnie farbowane

Oprócz szarf dla hostess oraz pasów do bagażu proponujemy również wstążki reklamowe z logiem firmy. Tasiemki produkowane są z nadrukiem sublimacyjnym full color. Istnieje możliwość indywidualnego dobrania wykończenia - np. przejściówki, pętelki, rozłączki, itd. Wstęgi mają różne szerokości, od 7mm do 64mm.

Mamy doświadczenie w tworzeniu gadżetów promocyjnych dostosowanych do oczekiwań naszych Klientów. Na stronie internetowej Intropaks znajdą Państwo szeroki asortyment takich wyrobów jak torby papierowe z indywidualnym nadrukiem. Oferujemy Państwu produkty w rozbudowanej gamie kolorystycznej oraz różnych wymiarach, które dedykowane są firmom z Warszawy oraz całej Polski. Zapraszamy na naszą stronę.

Reklama audiowizualna

To propozycja dla firm, które chcą zainwestować spory budżet w promocję swojej marki. Spoty telewizyjne zawsze cieszyły się wysoką skutecznością. Nasza agencja zajmuje się profesjonalną produkcją promocji audiowizualnej. Zrealizujemy dla ciebie kompleksową kampanię: od projektu, aż po realizację. Sprawdź!

Gadżety marketingowe

Firma oferuje materiały piśmiennicze pełniące zarazem rolę marketingową. Można tutaj zamówić drewniane ołówki reklamowe z dowolnym napisem, które ułatwiają proces wizualnej identyfikacji marki. Produkty można rozdawać klientom jako gadżety, które będą im przypominały o możliwości skorzystania z danej usługi lub dokonania zakupu określonego towaru.

komunikacja w mediach

Zajmując się od wielu lat komunikacją marketingową, Warszawska agencja reklamowa Outsourcing marketing do perfekcji opanowała prowadzenie kampanii zarówno w nowych mediach, jak i w tych tradycyjnych. Zaprojektowane strony internetowe, w których wykorzystywane są najnowsze technologie, cieszą się satysfakcją klientów oraz użytkowników.

Produkcja filmów i spotów reklamowych, animacje - wMediaWzięci

Nie jesteśmy zwykłą agencją, która wykorzystuje ogólnodostępne schematy i po prostu proponuje swoim Klientom nową mozaikę rozwiązań. Dla wMediaWzięci liczy się przede wszystkim nowość, a wraz z nią - zaskoczenie, zdziwienie, uwaga odbiorcy, czytelność przekazu, zainteresowanie! Tak realizowana produkcja filmów reklamowych jest w stanie stanowić skuteczne narzędzi promocji oraz efektywny sposób na budowanie wizerunku marki. Jeżeli więc poszukują Państwo nieszablonowych rozwiązań - zapraszamy do współpracy

Copyright © brukfestival.pl. All Rights Reserved