Raster - drukowanie plakatów itp.

Szukasz atrakcyjnej formy dotarcia z ofertą do szerokiego grona potencjalnych odbiorców? A może działań wspierających budowanie wizerunku lub rozpoznawalności marki? Propozycja Grupy Graficznej Raster to reklama wielkoformatowa lub mobilna. Wykonujemy nadruki na folii oraz oklejanie samochodów, dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów możliwe na całej niemal jego powierzchni. Drukujemy wielkoprzestrzenne banery i plakaty na siatce czy folii, a uzupełnieniem naszej oferty jest profesjonalny montaż reklam, także na wysokościach.

Cyfrowe drukowanie materiałów reklamowych

Jako specjaliści w zakresie usług poligraficznych oraz sprzętów wykorzystywanych w tych celach, oferujemy Państwu wielkoformatowe ksero i druk cyfrowy, który realizujemy z różnych nośników oraz na potrzeby rozmaitych Klientów - zarówno prywatnych, jak również biznesowych. Zapewniamy wszystkim całkowity profesjonalizm, doskonałą jakość działań oraz szybkość realizowania wszelkich zleceń. Jakość wydruków zawsze jest najwyższa, bowiem korzystamy z funkcjonalności wysokiej klasy urządzeń renomowanych producentów.

Drodzy Klienci, od lat dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zlecenia zostały wykonywane profesjonalnie i dokładnie - gwarantujemy najwyższą jakość usług. Nasza agencja reklamowa na terenie Krakowa zadowoli każdego z Klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy i odwiedzin naszej strony internetowej!

Folio - magnetyczne i samoprzylepne nadruki reklamowe

Zajmujemy się realizacją indywidualnych zamówień w zakresie produkcji różnego rodzaju materiałów reklamowych oraz wspierających działania promocyjne - tzw. POS. W ofercie przedsiębiorstwa Folio S.C. znajdziecie Państwo między innymi takie materiały, jak samoprzylepna folia magnetyczna, dostępna w szerokiej gamie wariantów rozmiarowych. Nadruki na niej mogą być wykonywane różnymi technikami - między innymi offsetową, sitodruku lub wyklejania. Jest elastyczna, łatwa w montażu i można ją dowolnie dociąć, dopasowując ją do dowolnej powierzchni.

Atrakcyjne upominki firmowe

Agencja SM Europe poleca upominki reklamowe dla firm. Wykonujemy gadżety różnego rodzaju, od smyczy i drobiazgów biurowych, po bardziej nietypowe przedmioty codziennego użytku - odzież, plecaki, parasole i inne. Ciekawy gadżet to znakomity pomysł na promocję firmy. Użyteczne, atrakcyjne wizualnie i oryginalne przedmioty pozwalają na zapamiętanie logo i nazwy firmy. Polecamy powerbank z nadrukiem, kubki, długopisy, ale także etui na iPady, teczki, smycze i wiele innych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Zaprojektujemy i wykonamy niemal wszystko.

Notesy spiralowe

Nasza drukarnia zajmuje się produkcją sprofilowanych notatników reklamowych. Są to notesy spiralowe, przez co użytkownik ma możliwość zapełnienia całej strony tekstem. Istnieje oczywiście możliwość wykonania grafiki z identyfikacją firmy i różnymi motywami oraz naniesieniem jej na okładkę (może być dwustronna), co sprawi, że produkt będzie przydatnym na co dzień narzędziem, ale także materiałem promocyjnym. Wykonanie projektu jest darmowe, a do dyspozycji mają Państwo wiele formatów, od A7 aż po A4.

http://mprint.pl/

Szukasz drukarni, która wykona dla Ciebie druk ulotek, zapewni najwyższą jakość usług oraz atrakcyjne ceny - znalazłeś się we właściwym miejscu. Jako specjaliści w swojej branży jesteśmy w stanie Ci zagwarantować, że współpracę z nami będziesz wspominać z uśmiechem. Skorzystaj z naszej oferty na druk ulotek - lepszej nie znajdziesz nigdzie indziej.

Długopisy z twoim sloganem

W zakresie naszej oferty znajdziecie długopisy reklamowe z nadrukiem. Przygotowane przez nas rozwiązania stanowią atrakcyjne uzupełnienie dla prowadzonych przez Was działań marketingowych. Wiemy, jak ważna jest promocja Waszej firmy. Dlatego też zajmujemy się tworzeniem nienachalnych gadżetów promocyjnych, którymi możecie obdarować Waszych Klientów czy pracowników. Naniesione zostanie na nich firmowe logo, hasło marketingowe czy inne napisy, emblematy. Możliwa jest szybka realizacja zamówienia dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn.

Copyright © brukfestival.pl. All Rights Reserved