Zorganizuj konferencję razem z nami!

To właśnie u nas możesz organizować różnorodne konferencje. W Ośrodku Bursztyn czeka na Ciebie wiele atrakcji, korzystne warunki cenowe oraz profesjonalna obsługa, na najwyższym poziomie! Zainwestuj zatem w zorganizowanie najlepszego spotkania biznesowego... Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu!

Fajne wspomnienia

Wynajęcie profesjonalnego fotografa na imprezę okolicznościową wiąże się z dużymi wydatkami. Ponadto jego obecność może krępować niektórych z gości, którzy będą wręcz uciekać przed aparatem. Lepszą alternatywą będzie wynajęcie mobilnego studia fotograficznego, czyli tzw. fotobudki z Warszawy. Jej obsługa jest niezwykle prosta - aby nacisnąć spust migawki wystarczy kliknąć jeden przycisk. Wówczas robione jest zdjęcie, które natychmiast drukowane jest w standardowym formacie 10x15 lub w postaci kliszy.

Wykwalifikowani instruktorzy spadochroniarstwa

Dostarczamy ogromne ilości rozrywki i adrenaliny. Szkoła Sky Camp to niezapomniany kurs skoczka spadochronowego. Chcesz przeżyć coś niezwykłego i mrożącego krew w żyłach? Zapraszamy zatem do nas, gdzie skoki spadochronowe mogą stać się Twoim hobby. Dzięki wykształconej kadrze możemy przekazywać wiele cennych wskazówek i dobrych praktyk.

Copyright © brukfestival.pl. All Rights Reserved