Zorganizuj konferencję razem z nami!

To właśnie u nas możesz organizować różnorodne konferencje. W Ośrodku Bursztyn czeka na Ciebie wiele atrakcji, korzystne warunki cenowe oraz profesjonalna obsługa, na najwyższym poziomie! Zainwestuj zatem w zorganizowanie najlepszego spotkania biznesowego... Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu!

Wykwalifikowani instruktorzy spadochroniarstwa

Dostarczamy ogromne ilości rozrywki i adrenaliny. Szkoła Sky Camp to niezapomniany kurs skoczka spadochronowego. Chcesz przeżyć coś niezwykłego i mrożącego krew w żyłach? Zapraszamy zatem do nas, gdzie skoki spadochronowe mogą stać się Twoim hobby. Dzięki wykształconej kadrze możemy przekazywać wiele cennych wskazówek i dobrych praktyk.

Cyferki do nauki liczenia

Świetnie sprawdzają się podczas nauki liczenia (m.in. dodawania czy mnożenia) zarówno w domu, jak i w sali lekcyjnej. Cyfry magnetyczne posiadają solidny magnes, dzięki czemu można zamocować je w różnych miejscach i udekorować nimi np. pokój malucha. Nasze zabawki oraz inne elementy tworzone są z bezpiecznych materiałów m.in. takich jak filc.

Różne zestawy klocków

W naszym salonie znajdziesz zarówno modne obecnie zestawy, które pozwolą Ci zbudować lokacje znane z najnowszych kinowych hitów, jak i stare modele, które nie są już produkowane. Jeśli lubisz Lego, to nasz sklep internetowy będzie dla Ciebie doskonałym źródłem elementów, które umieścisz w swojej kolekcji.

Copyright © brukfestival.pl. All Rights Reserved